Kancelaria Radcy Prawnego

Usługi prawne
obsługa rynku nieruchomości, prawo administracyjne, gospodarcze i cywilne

Zasady współpracy


Przed przystąpieniem do świadczenia usług następuje w pierwszej kolejności rzeczowa analiza stanu prawnego sprawy zgłoszonej przez Klienta, a następnie ustalenie zasad współpracy oraz wynagrodzenia. W trakcie prowadzonej obsługi prawnej Klienci są informowani na bieżąco o podejmowanych działaniach i zdarzeniach mogących mieć wpływ na Ich sprawę.

W ramach świadczonych usług możliwa jest stała współpraca polegająca na obsłudze prawnej przedsiębiorców z branży budowlanej i rynku nieruchomości. Dzięki temu przedsiębiorca otrzymuje bieżącą obsługę prawną obejmującą zakres świadczonych przez niego usług.

Kancelaria świadczy również jednorazowe usługi polegające na opiniowaniu i sporządzaniu umów oraz negocjowaniu ich warunków zgodnie z interesem Klienta.

Wynagrodzenie pobierane jest w trakcie prowadzonej sprawy lub po jej zakończeniu w zależności od problemu prawnego i długości obsługi prawnej. W przypadku stałej współpracy wynagrodzenie uzależnione jest od liczby godzin przepracowanych dla Klienta. Możliwe jest ustalenie także wynagrodzenia prowizyjnego w zależności od wyniku procesu.